×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

AMP - Futsal Kobiet

Miło nam zaprosić fanów futsalu do naszej hali OSiR, w której zostaną rozegrane mecze Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet. Na pierwsze mecze zapraszamy już 22 lutego od godziny  8:15. Turniej będzie rozgrywany przez 2 dni, a oto wykaz drużyn borący udział w turnieju i dokładny harmonogram meczy:

GRUPA A:
1. Uniwersytet Gdański
2. Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu Gdańsk
3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
4. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
GRUPA B:
1. Uniwersytet Szczeciński
2. Politechnika Śląska w Gliwicach
3. Uniwersytet Łódzki
4. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
GRUPA C:
1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
3. Politechnika Opolska
4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
GRUPA D:
1. Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
2. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
3. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza Częstochowa

Clipboard01.jpeg

Clipboard02.jpeg

FAZA PUCHAROWA TURNIEJU KOBIET - Sobota 23 lutego
Hala Prószkowska

  1. 14:30 Faza 9-12 IIIB-IIIC kobiety [48]
  2. 16:00 Ćwierćfinał IB-IIC kobiety [52]
  3. 17:30 Ćwierćfinał IC-IIB kobiety [55]

Hala OSiR Komprachcice

  1. 12:00 Faza 9-12 IIIA-IIID kobiety [46]
  2. 13:45 Ćwierćfinał IA-IID kobiety [47]
  3. 15:30 Ćwierćfinał ID-IIA kobiety [51]

Stegu Arena

  1. 20.00 Mecz trenerów

Niedziela 24 lutego 2019 - Hala Prószkowska

  1. 9:00 Półfinał w IA/IID – w IC/IIB kobiety [61]
  2. 10:20 Półfinał w IB/IIC – w ID/IIA kobiety [65]
  3. 11:40 Mecz o 9 miejsce kobiety [69]
  4. 14:00 Mecz o 3 miejsce kobiety [75]

OSiR Komprachcice

  1. 8:30 Faza 5-8 p IA/IID – p IC/B kobiety [58]
  2. 9:45 Faza 5-8 p IB/IIC – p ID/IIA kobiety [62]
  3. 11:00 Mecz o 11 miejsce kobiety [66]
  4. 12:00 Mecz o 7 miejsce kobiety [70]
  5. 13:15 Mecz o 5 miejsce kobiety [73]

Stegu Arena

  1. 14:00 Finał kobiet [76]

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski