×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Mistrzowie Województwa

W ostatni meczu w wojewódzkiej ligi juniorów młodszych Nasz zespół zmierzył się z będącym na 2 miejscu ASPR Zawadzkie. Mecze z ASPR zawsze dostarczał wielu emocji i ciężko było zdobyć jakiekolwiek punkty. Mecz rozpoczął się w bardzo szybkim tempie, dużo dobrych akcji z obu stron w ataku, ładne wykończenia i schematy rozegrania ataku pozycyjnego i w 15 minucie był remis po 8. Od tego momentu Nasz zespół przejął kontrolę nad wydarzeniami na boisku i rozwiał wszystkie nadzieję przyjezdnych na jakiekolwiek punkty. Pierwsza połowa zakończył a się wynikiem 17-11, natomiast całe spotkanie 42-23 dla LKS OSiR Komprachcice.

Drużyna juniorów młodszych LKS Komprachcice zdobyła mistrzostwo województwa opolskiego 2018/2019! Gratulacje dla zespołu i trenera!

LKS OSIR Komprachcice - ASPR Zawadzkie 42-23 (17-11)

Skład Mateusz Lellek - Daniel Łacny 12, Michał Niewiadomski 11, Piotr Hyl 5, Kuba Sobków 4, Bartek Nowak 3, Daniel Jendryca 2, Adam Antoszczyszyn 2, Filip Wrzesiński 2, Tymek Sobków 1, Przemek Jurecki, Maciek Magiczny Kacper Kunstler, Tomasz Jakubowski, Bartosz Hryniewicz, Adam Purul, Marcin Sdzuj

W lidze wojewódzkiej grali również: Damian Okoń, Michał Szkopiński

link do galerii zdjęć

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski