×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.               Zapraszamy do rezerwacji boisk na Orliku!. Boiska będą dla państwa dostępne w dniach poniedziałek - środa - piątek  godziny 15-22 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 12-20.

1 liga futsalu

Nasz zespół wywiązał się z roli faworyta w wyjazdowym meczu z ostatnim w tabeli Remedium Pyskowice. Sukces nie przyszedł mu jednak łatwo. Choć ostatecznie Berland zwyciężył 4-2, aż do 35. minuty wszystko było otwarte. Wówczas to nasza drużyna także wygrywała, ale tylko 2-1.

- Spotkanie było bardzo trudne i mogło potoczyć się w każdą ze stron - przyznawał Dariusz Lubczyński, szkoleniowiec Berlandu. - Dopiero kiedy gospodarze podjęli ryzyko w postaci wycofania bramkarza, zdobyliśmy dwa gole, które zapewniły nam prowadzenie 4-1 i w ostateczności zwycięstwo.

Remedium Pyskowice – Berland Komprachcice 2-4 (0-1)

Bramki dla Berlandu: Meryk, Boczarski (dwie), Kilian. Berland: Burduja, Korzonek - Meryk, Riemann, Lachowicz, Przywara, Krawców, Małek, Kilian, Boczarski, Sapa.
 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski