×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zwycięstwo Berland Komprachcice

Podopieczni Dariusza Lubczyńskiego zwyciężyli w Opolu z Odrą aż 4-1. Z drugiej strony jednak długo musieli drżeć o wynik. Na niespełna 200 sekund przed ostatnim gwizdkiem mieli bowiem "tylko" gola przewagi.

Wtedy to jednak Patryk Kilian zanotował dość szczęśliwe trafienie po rykoszecie, a w samej końcówce wynik ustalił Paweł Boczarski, tuż po tym gdy rezerwowy bramkarz miejscowych Bartosz Konieczny otrzymał czerwoną kartkę.

Wcześniej jednak zawodnicy Berland Komprachcice lekko nie mieli. Tym bardziej, że to opolanie dość szybko wyszli na prowadzenie kiedy Mateusz Krzymiński wspólnie z Adamem Krokiem rozegrał piłkę i posłał ją do siatki. O dziwo przeważali wówczas gracze Berlandu i było tak przez cały czas do końca tej odsłony. Dość napisać, iż choćby trzy razy obijali słupek. Wyrównać udało im się jednak dopiero siedem sekund przed zejściem do szatni za sprawą Andrzeja Sapy.

To podziałało na miejscowych niczym "zimny prysznic" i po zmianie stron przejęli inicjatywę, a swoje okazje mieli choćby Kaique i Krok, ale bardzo dobrze spisywał się golkiper Berlandu Siergiej Burduja.

Wtedy to jednak dość niespodziewanie bramkę zdobyli goście przy wydatnej pomocy vis a vis wspomnianego Mołdawianina po stronie Odry. W stronę jego "świątyni" uderzył Boczarski, ale nie była to specjalnie wymagając próba, jednak Bartłomiej Krzywicki sobie z nią nie poradził. Potem z kolei opolanie odkrywali się coraz bardziej przez co zostali skarceni, o czym już pisaliśmy na wstępie...

Odra Opole - Berland Komprachcice 1-4 (1-1)

Bramki dla Odry: Krzymiński.
Bramki dla Berlandu: Boczarski 2, Sapa, Kilian.
Odra: Krzywicki (38. Konieczny) - Kaique, Krzymiński, Oscuchowski, Krok, Miga, Karnatowski, Skowronek, Nesterów, Jaskólski.
Berland: Burduja - Meryk, Przywara, Riemann, Bienias, Lachowicz, Krawców, Sapa, Kilian, Boczarski, Małek.

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski