×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

UWAGA!. Miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na V Rodzinne Podbiegi, które odbędą się 30 czerwca 2019 roku. Do wyboru dwie długości trasy 6 km dla biegaczy i 3,4 km dla wielbicieli spacerów z kijkami. Więcej szczegółów w regulaminie. Limit startujących wynosi 200 osób. Dla naszym najmłodszych biegaczy przewidzieliśmy imprezę towarzyszącą czyli biegi przedszkolaków na 120m, dzieci z klas I-II na 240m i z klas III-IV na dystansie 480m. Także serdecznie zapraszamy całe rodziny na spędzenie na sportowo tego dnia razem z nami.

Kinder+Sport

Bardzo dobrze zaprezentowały się dzisiaj nasze drużyny w półfinale wojewódzkim turnieju Kinder+Sport (Mistrzostwa Polski w Mini Piłce Siatkowej), który odbył się w Komprachcicach. Awans do finału zapewniły sobie 3 nasze zespoły.

Srebro w dwójkach wywalczyły: Malwina Dobosz (Najlepiej Atakująca Turnieju), Hanna Froń, Marta Jasiówka.

Złoto w trójkach z kompletem zwycięstw zdobyły: Hanna Osińska (MVP Turnieju), Małgorzata Radzik (Najlepiej Przyjmująca Turnieju), Dominika Kandziora, Wiktoria Góra.

Złote medale zawisły również na szyjach naszych zawodniczek występujących w kategorii czwórek, bez straty seta przez turniej przebrnęły: Wiktoria Gola (MVP turnieju), Amelia Marek, Iga Rybak, Pola Gumulak, Maja Pytlik, Małgorzata Kornek.

W kategorii dwójek dobrze zaprezentowały się również Natalia Kampa i Aleksandra Bernas, które dotarły do grupy półfinałowej.

Gratulacje!

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski