×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

hetmański_góra.jpeg
 
EDUKACJA
wykształcenie średnie;
kursy: marketing sportowy, ABC przedsiębiorczości, instruktor badmintona
oraz piłki nożnej, licencja sędziowska PZBad.
 
DYSCYPLINY SPORTU
badminton
KLUBY: Zryw Opole, Technik Głubczyce, LUKS Victoria Domecko.
 
SUKCESY: uczestnik MŚ Seniorów w Katowicach 2019, podwójny medalista Mistrzostw Polski Seniorów 40+ 2019 (srebro - debel, srebro - mixt),podwójny medalista Mistrzostw Polski Seniorów 40+ 2018 (srebro - debel, brąz - singiel), uczestnik ME Seniorów 35+ w Słowenii 2016, wielokrotny złoty medalista ogólnopolskich turniejów badmintona seniorów w swojej kategorii wiekowej, udział w Mistrzostwach Polski Elity w Badmintonie, Medalista Mistrzostw Polski w Badmintonie MM,  trener Marii Bartusz - parabadmintonistki, medalistki MŚ i ME.
 
piłka nożna/futsal
KLUBY: Odra Opole, Kotórz Mały, Tarnów Opolski, Swornica Czarnowąsy, Krasiejów, Ligota Turawska, Jełowa; Marioss Opole, Berland Komprachcice (ekstraklasa polska i 1 liga futsalu).
 
SUKCESY: Awans ze Swornicą Czarnowąsy do III Ligi Polskiej, awans i gra w ekstraklasie futsalu z Marioss Opole, IV miejsce w Pucharze Polski w Futsalu, akademickie Mistrzostwo Polski w Futsalu (Politechnika Opolska), akademickie Wicemistrzostwo Polski w piłce nożnej (Politechnika Opolska).
 
CELE
Propagowanie sportowego trybu życia wśród dzieci w Gminie Komprachcice poprzez uprawianie piłki nożnej i badmintona niezależnie od posiadanych predyspozycji ruchowych, stworzenie profesjonalnych warunków do gry w badmintona w Gminie Komprachcice, uczestnictwo z podopiecznymi w zawodach sportowych.
 
Samorealizacja: trening i uczestnictwo w turniejach badmintona, zdobycie medalu na najbliższych Mistrzostwach Polski Seniorów w Badmintonie - Częstochowa 2019, zdobycie kwalifikacji do Mistrzostw Świata Seniorów w Badmintonie - Katowice 2019.
 
hetmański_dół.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski