×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

UWAGA!. hala OSiR w miesiącu lipcu z powodu konserwacji jest wyłączona z użytkowania. Siłownia nadal jest czynna w godzinach 7:00 - 15:00. Także kompleks boisk ORLIK wraz z kortami tenisowymi będzie czynny w okresie wakacyjnym e godzinach od  16:00 do 22:00 a soboty i niedziele od 12:00 do 20:00.  (korty czynne do godz. 20:00) .

Międzyszkolny Turniej Papierowych Samolotów

„Pierwszy Piknik Lotniczy” a na nim „Festiwal Latawców” już w czerwcu, a my odsłaniamy kolejną odlotową atrakcję. Zapraszamy już dzisiaj uczniów szkół z naszej gminy na Międzyszkolny Turniej Papierowych Samolotów. Turniej zostanie rozegrany 13 czerwca na hali OSiR. Każda ze szkół wystawi drużyny składające się z uczniów klas od 1 do 8. Zatem już budujcie swoje samoloty aby umieć je wykonać własnoręcznie podczas zawodów, tak aby leciały jak najdalej! Dla uczestników turnieju zapewniamy odlotowe nagrody!

Samorządowcy na czele z Wójtem Gminy Leonardem Pietruszką, Przewodniczącym Rady Gminy Krzysztofem Szopą i Dyrektorem OSiR Arkadiuszem Tabiszem i skarbnikiem Łukaszem Raidą już projektują i testują swoje papierowe modele samolotów…

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski