×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                     W związku z przedłużeniem obostrzeń na terenie całego kraju, informujemy do 18 kwietnia boiska kompleksu ORLIK będą nieczynne.                    

Piąta edycja Rodzinnych Podbiegów

Czołem biegacze, czołem sportowcy, czołem rodziny! Zapraszamy na kolejną, piątą edycję Rodzinnych Podbiegów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dystans tegorocznych Podbiegów komprachcickich wynosi 6km. Trasa crossowa, płaska, dystans dla biegaczy szybkościowy, a dla rodzin przystępny - chociażby marszobiegiem :)

Skrócenie dystansu jest zabiegiem celowym wynikającym z naszej analizy. Dajemy szansę na regenerację po wrocławskiej „połówce” oraz po opolskim triathlonie. Dajemy również szansę na dobry trening przed opolską „dychą”, która jest tydzień później. Jak widać w tym okienku pomiędzy ważnymi dla sportowców z naszego województwa imprezami jest idealne miejsce na krótszy-szybkościowy dystans. W programie Rodzinnych Podbiegów znajdzie się również rywalizacja najmłodszych w Biegach Dzieci. Rodzinna, sympatyczna atmosfera, czerwcowe słońce, wiejskie krajobrazy pól i łąk, projektowany, okolicznościowy medal to atrybuty, które przemawiają za tym, aby 30 czerwca pojawić się w Komprachcicach.

mapa biegu.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski