×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

UWAGA!. Miło nam poinformować, że ruszyły zapisy na V Rodzinne Podbiegi, które odbędą się 30 czerwca 2019 roku. Do wyboru dwie długości trasy 6 km dla biegaczy i 3,4 km dla wielbicieli spacerów z kijkami. Więcej szczegółów w regulaminie. Limit startujących wynosi 200 osób. Dla naszym najmłodszych biegaczy przewidzieliśmy imprezę towarzyszącą czyli biegi przedszkolaków na 120m, dzieci z klas I-II na 240m i z klas III-IV na dystansie 480m. Także serdecznie zapraszamy całe rodziny na spędzenie na sportowo tego dnia razem z nami.

Złote dziewczyny

Dnia 20.05.2019 w Łosiowie odbył się Finał Wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt szkół wiejskich LZS. Szkoła PSP Komprachcice w składzie: Amelia Marek kapitan, Wiktoria Gola, Hanna Osińska Iga Rybak, Dominika Kandziora, Małgorzata Radzik, Oliwia Kurpierz, Aleksandra Bareja zdobyły I miejsce i złote medale. Dziewczyny wygrały wszystkie mecze pokonały : PSP Rogi, PSP Łosiów, PSP Domaszowice. Nagrodę indywidualna odebrała Wiktoria Gola jako najlepsza zawodniczka turnieju.

Chciałbym podziękować naszym uczennicom za walkę i zaangażowanie, że to właśnie PSP Komprachcice zdobyły złoty medal.

Dziewczyny nasze trenują piłkę sitkową w klubie LUKS „Sukces” Komprachcice u Państwa Małgorzaty i Piotra Szczubiał i przesyłam ukłony i podziękowania za pracę, którą wykonali ponieważ tak to jest sport klubowy w oparciu u uczniów szkoły równa się SUKCES.

Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz wszystkim, który tworzą drużynę.

Nauczyciel WF Andrzej Bartnik

OSiR Komprachcice również przyłącza się do gratulacji, BRAWO!

 

 

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski