Srebrna Victoria Domecko !
37. INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW - XX Memoriał Tadeusza ENGLÄNDERA w badmintonie. W dniach 4-5.06.2016 w Gdańsku na Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu odbyły się zakańczające sezon Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie.Victorię reprezentowali Sławomir Hetmański i Artur Pupin w kategorii wiekowej 35+, oraz Sławomir Piechnik w kategorii 50+.
Po bardzo dobrej grze i ciężkich pojedynkach zdobyliśmy aż 3 srebrne medale. W grze pojedynczej 35+ Sławomir Hetmański zajął II miejsce ulegając tylko w finale zawodnikowi AZSUW Warszawa Krzysztofowi Walendzie 16:21, 19:21
2 dodatkowe srebra wywalczyli w grze podwójnej 35+ Sławomir Hetmański / Artur Pupin przegrywając w finale z zawodnikami Krzysztof Gontarski (ABRM Warszawa) / Radosław Walas 17:21 , 17:21.
Prawie 200 pasjonatów tej dyscypliny, świetna atmosfera, niesamowici ludzie, cudowna pogoda, ciepła morska woda....spowodowało, że XXXVII Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie były bardzo udane.:)





