×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Życzenia

W ten magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia w imieniu całego zespołu Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Niech te Święta będą pełne radości, miłości i ciepła rodzinnych spotkań. Niech będą chwilą wytchnienia, zatrzymania się i refleksji nad minionym rokiem, pełnym wyzwań i sukcesów. Życzę Wam, abyście wraz z bliskimi mogli cieszyć się spokojem i atmosferą szczęścia podczas wspólnego świątecznego stołu.

Nowy Rok niech przyniesie Wam wiele powodów do radości, spełnienia marzeń oraz nowych sportowych osiągnięć. Niech będzie okazją do nowych wyzwań, zdobywania szczytów oraz rozwijania pasji sportowych. Życzę Wam determinacji i siły do pokonywania trudności, a każdy dzień niech będzie pełen pozytywnej energii.

Dziękuję za Wasze zaangażowanie i współpracę w mijającym roku. Cieszę się, że razem tworzymy aktywną społeczność, która kocha sport i rekreację. Niech nadchodzący rok przyniesie nam jeszcze więcej wspólnych sukcesów, wydarzeń sportowych i radosnych chwil.

Życzę Wam zdrowia, szczęścia i pomyślności na nadchodzący rok 2024!

Dyrektor i pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komprachcicach

OSIR kartka świateczna 2023 email-01.jpeg

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski