×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

 • 29 02 2024
  Plakat-LKS.jpeg

  W najbliższą sobotę 2 marca szykują nam się dwa fajne wydarzenia sportowe w naszej hali OSiR. W sobotę o godz. 15.30 odbędzie się mecz ligowy juniorów młodszych LKS OSIR - GWARDIA II Opole, a o godz.18:00 mecz II ligi LKS OSIR - GWARDIA II Opole. Serdecznie zapraszamy do nas aby kibicować, na pewno oba mecze dostarczą wielu sportowych wrażeń. Wstęp wolny :)

  Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć na żywo w meczu, będzie dostępna transmisja z meczu https://youtube.com/live/0gZW3IsdF_c

 • 28 02 2024
  IMG-20240220-WA0006.jpeg

  Dnia 20.02.2024 na hali w Głubczycach odbyły się zawody w badmintona finał wojewódzki. Naszą szkołę PSP Komprachcice reprezentowali: Emilia i Natalia Buchwald, Zuzanna Krzysztoń. Rywalizacja odbywała się w grach indywidualnych z podziałem na chłopców i dziewczęta i kategorie wiekowe. Mecze były zacięte i pokazały umiejętności naszych uczniów, którzy trenują w klubie „Victoria” Domecko na OSiR Komprachcice. Praca trenerów klubu spowodowała, że Zuzanna Krzysztoń zdobyła srebrny medal w kategorii klas 1 i 2, powtórzyła sukces z poprzedniego roku gdzie Emilia i Natalia Buchwald zdobyły srebro i brąz 2023r, natomiast trafiły na siebie w ćwierćfinale rywalizując z kategorii klasy 3 i 4, udział sióstr na tym szczeblu to sukces.

   Dziękujemy uczestników za walkę sportową, a trenerom za to, że szkolą nam zawodników i podnoszą ich umiejętności.

  Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Andrzej Bartnik

 • 28 02 2024
  1.jpeg

  Dnia 9.02.2024 na hali OSiR Komprachcice odbyły się zawody w badmintona finał powiatu. Naszą szkołę PSP Komprachcice reprezentowali: Emilia i Natalia Buchwald, Róża Kotala, Zuzanna Krzysztoń, Janek i Franek Kulla, Oliwier Moch, Marcin Morka. Rywalizacja odbywała się w grach indywidualnych z podziałem na chłopców i dziewczęta i kategorie wiekowe. Mecze były ciekawe i pokazały umiejętności naszych uczniów, którzy trenują w klubie „Victoria” Domecko na OSiR Komprachcice. Praca trenerów klubu spowodowała, że do finału wojewódzkiego awansowali: Emilia i Natalia Buchwald, Zuzanna Krzysztoń, Marcin Morka zdobywając złote i srebrne medale. Dziękujemy uczestników za walkę sportową, a trenerom za to, że szkolą nam zawodników i podnoszą ich umiejętności.

  Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Andrzej Bartnik

 • 20 02 2024
  1.jpeg

  Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Opolski Związek Piłki Ręcznej zorganizowali II turniej 2.12.2023r w Dobrzeniu Wielkim, w którym PSP Komprachcice wzięło udział w składzie znalazły się : Ania Brejnak, Emilia i Natalia Buchwald, Bartek Miler, Wojciech Stelmach, Marcelina Wójcik.

  Nasi uczniowie zagrali z PSP nr.1 Opole, ZSP Pawłowiczki , PSP nr. 5 Brzeg starali się w miarę swoich możliwości grając z zaangażowaniem w ataku i w obronie. Turniej pokazał nad czym musimy pracować, aby w przyszłości pokonać przeciwników. Organizacja była bardzo dobra, a z okazji zbliżających się Mikołajek zawodnicy otrzymali słodkie prezenty. Dziękuję za grę i zaangażowanie wszystkim uczestnikom, życzę kolejnych sukcesów.

  Opiekunem drużyny był nauczyciel WF Andrzej Bartnik

 • 15 02 2024
  Plakat-LKS.jpeg

  Już w najbliższą sobotę 17 lutego  godzinie 18.00 odbędzie się mecz II Ligi Piłki Ręcznej pomiędzy naszą drużyną LKS OSiR Komprachcice a drużyną ACANA Moto-Jelcz Oława II. Mecz odbędzie się na naszym boisku. Serdecznie zapraszamy do kibicowania, wstęp wolny :)

 • 14 02 2024
  Pink One Photo Happy Valentines Day Zoom Virtual Background 1.png

  Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich zakochanych w sporcie od całej OSiRowskiej ekipy! Jeśli trzeba będzie zrzucić nadmiarowe kalorie po słodkich niespodziankach od najbliższych Ci osób to wiesz, że możesz na nas liczyć ;)  

Więcej aktualności
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski