×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Dokumenty

 • Kids_and_sports.jpeg

  Zajęcia sportowe

  W nowym roku szkolnym 2020/21 Komprachcicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza uczniów szkół podstawowych na zajęcia rekreacyjno-sportowe. Do wyboru są zajęcia siatkówki dziewcząt, piłki ręcznej i nożnej chłopców, badminton oraz karate i judo. Poniżej szczegóły dotyczące poszczególnych zajęć, zapraszamy serdecznie.

  11-09-2018
 • 20200514_131724.jpeg

  Siłownia

  Z siłowni można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 - 21:00. Komprachcicki Ośrodek Sportu i Rekreacji wyposażony jest w siłownię, w której znajduje się atlas z sześcioma stanowiskami do ćwiczeń wszystkich głównych grup mięśniowych. Ponadto siłownia wyposażona jest w hantle, talerze oraz sztangi umożliwiające wykonywanie ćwiczeń z "wolnym ciężarem".

  14-03-2016
 • wf-Edison.jpeg

  Dofinansowanie działań profilaktycznych

  Wnioski o dofinansowanie działań profilaktycznych należy składać na załączonym formularzu, w terminie określonym przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, osobno na każdy kwartał.

  19-02-2018
 • Clipboard02.jpeg

  realizacja zadania publicznego

  Wzory ofert realizacji zadania publicznego i wzory sprawozdania z wykonania zadania publicznego,  które obecnie obowiązują. Załączniki 1.1 i 1.2 w ofercie realizacji zadania publicznego wypełniane są tylko w przypadku zmniejszonej kwoty dotacji, niż wnioskowana.

  19-12-2016
 • handball.jpeg

  Organizacja zawodów piłki ręcznej

  Zbiór dokumentów niezbędnych do organizacji zawodów piłki ręcznej w nowym sezonie. Większość plików zachowało ważność z zeszłego sezonu jednak odnotować trzeba kilka istotnych zmian. 

  02-08-2016

Podziel się na Facebooku
Patronaty

Nowa Gazeta

Nowa Trybuna Opolska

Tygodnik Ziemi Opolskiej

Wieści Gminy Komprachcice

Powiat Opolski

Urząd Marszałkowski